pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Afgelopen week ontvingen we vanuit onze zustergemeente in Udvarfalva de volgende uitnodiging:

Op de derde zondag van advent, 16 december, wordt ons koor (Hosanna) 20 jaar oud, en dan organiseren we een feest met dankzegging en aanbidding. Ik weet, het is een beetje te laat, maar als jullie tijd hebben, willen we jullie graag uitnodigen. Jullie zijn welkom op dit feest ” aldus ds. (István Jakab)

Al verschillende keren is het koor bij ons in Apeldoorn te gast geweest. Namens de gemeente willen we het de hartelijke felicitaties overbrengen. Vindt u het leuk om bij de viering in Udvarfalva aanwezig te zijn, dan bent u daarvoor van harte uitgenodigd. Wilt u graag meer informatie dan kunt u contact opnemen met de secretaresse van de commissie, Marja van Maanen   of met een van de andere leden.