pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Diaconaal koken

Diaconaal koken
Soms kun je niet aan boodschappen denken, laat staan aan eten koken. Bijvoorbeeld na thuiskomst uit het ziekenhuis of tijdens de eerste dagen na het vertrek van de kraamzorg of in dagen van rouw of als je overbelast bent door wat dan ook. Sinds bijna drie jaar bestaat er binnen onze gemeente kookhulp.
Inmiddels zijn wij met 44 medewerkers verdeeld over de diverse wijken van Apeldoorn.
Ben je in nood en heb je hulp nodig, klop dan eerst bij je wijkcoördinator aan. Heeft hij/zij geen of niet genoeg kookhulp beschikbaar, dan komen wij in beeld. Klop dus gerust bij ons aan, wij helpen graag.
Wil je ook “kookprinses” worden? Wij vragen geen culinaire hoogstandjes, doe gewoon iets meer in de pan. Je kookt met een team, dus je bent 1 x per 2, 3 of 4 weken aan de beurt. Laat het ons weten, wij horen/lezen het graag.