pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Wandelmaatjes gezocht

Sinds enkele jaren wandelen wij maandelijks met mensen die op ‘s Heerenloo wonen. De eerste keer gingen we op een ‘EH doet dag’ met hen wandelen. Zo mooi om in kleine dingen te zien dat ze genieten en we zo iets voor hen kunnen betekenen! Daarom zijn we hiermee doorgegaan. Eén keer in de vier weken wandelen vier van ons op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur met vier vaste bewoners. We deden dit met een groep van ongeveer zestien mensen, zodat je een paar keer per jaar aan de beurt was. Het afgelopen jaar heeft het stilgelegen, maar nu kan het gelukkig weer. Onze groep is ondertussen wat kleiner geworden, dus zoeken we mensen die mee willen wandelen. Wil je meer info of ga je mee? Mail dan naar .

Hartelijke groet,
Edo Wiltink, Bert Zwanepol, Aart Apeldoorn, Wiebe Boonstra, Willem den Hoed, Mark van Burg, Marieke Averesch, Peter Wilsing, Maarten Haazebroek en Willemijn van Dijke