pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Kerkdiensten

Bij alle genoemde data geldt: “Zo de Heere wil en wij leven”. (Jakobus 4:15)
Zie ook de site Kerktijden. Via deze site kan de langere planning van kerkdiensten ingezien worden.

De eerstvolgende kerkdienst is op

  • 20 / 01 / 2019

  • Aankomende kerkdiensten
  • Voorgaande kerkdiensten
  • zondag 20 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Eigen wijkdiaconie

    Eredienst

    Vorming en Toerusting
    ds. P.J. den Admirant M. Mulder
    R. van Duijvenbode
    Micaela van Olst
    E. Hanekamp
    N. Roering
    Fenlisa van Olst
    A. Ruiterkamp
    Mw. G. B. Zweekhorst
    G. van der Kolk
    10:45 uur Eigen wijkdiaconie

    Eredienst

    Vorming en Toerusting
    prop. W. Kroese (Vinkeveen) A. Kevelam
    Willemijn Leenheer
    Rebecca Wolvers
    G. Keizer
    Yannick van Dijk
    Rosalijn Doornewaard
    Timo Mulder
    A. Ruiterkamp
    Mw. G. B. Zweekhorst
    G. van der Kolk
    18:30 uur TFC fam. De Zwart / MAF

    Eredienst

    Vorming en Toerusting
    ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas A. Ruiterkamp
    Mw. G. B. Zweekhorst
    G. van der Kolk
  • zondag 27 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Friedensstimme

    Eredienst

    Beheer en onderhoud gebouwen
    Prop. A. Pors (Wekerom) G. van de Blonk
    M. van Dijk
    M.J de Jong
    E. Leenheer
    M. Jansen
    Ruth Leenheer
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur Friedensstimme

    Eredienst

    Beheer en onderhoud gebouwen
    Prop. A. Pors (Wekerom) J. Altena
    I. Hanekamp
    Elise Jongeneel
    S. Wassink
    L. van Dijk
    Jonas van de Net
    Inge Pouw
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    18:30 uur Citypastoraat

    Eredienst

    Beheer en onderhoud gebouwen
    ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
  • zondag 03 februari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Perzische Kerk Kores

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. P.J. den Admirant H. Post
    M. Hirdes
    K. van Putten
    Jannienke Weerheim
    Marco Plug
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    10:45 uur Perzische Kerk Kores

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. P.J. den Admirant E. van Poelje
    Loïs van Poelje
    Sophie van Hees
    J. Eshuis
    Sabine Bik
    Judith Hollebrandse
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    16:00 uur (Heilige Doop) Kinderen in de knel

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. B. Jongeneel J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
  • zondag 13 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. B. Jongeneel J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    10:45 uur ds. B. Jongeneel J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    18:30 uur ds. P.J. den Admirant J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
  • zondag 06 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. J.J. ten Brinke (Oud-Beijerland) J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    10:45 uur ds. J.J. ten Brinke (Oud-Beijerland) J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    18:30 uur ds. L. Wüllschleger, Wijk bij Duurstede J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
  • dinsdag 01 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10:00 uur (nieuwjaarsdag) ds. P.J. den Admirant J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
  • maandag 31 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    19:30 uur (oudejaarsdag) ds. B. Jongeneel J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
  • zondag 30 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes
    18:30 uur ds. P. van Duijvenboden (Apeldoorn) J. Zwanepol
    M. van Burg
    C. Schouten
    N. van de Ploeg
    Anna Leenheer
    J. v.d. Haar
    B.J. Smit
    J. Haasjes