pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Kerkdiensten

Bij alle genoemde data geldt: “Zo de Heere wil en wij leven”. (Jakobus 4:15)
Zie ook de site Kerktijden. Via deze site kan de langere planning van kerkdiensten ingezien worden.

De eerstvolgende kerkdienst is op

  • 02 / 02 / 2020

  • Aankomende kerkdiensten
  • Voorgaande kerkdiensten
  • zondag 02 februari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10:00 uur Perzische Kerk Kores

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. H.I. Methorst (Nieuwerkerk a/d IJssel R. van Duijvenbode
    E. Wilbrink
    C. Schouten
    M. Mulder
    Fenlisa van Olst
    A. Kloosterboer
    A. Schouten
    J. Bronsveld
    18:30 uur CD-Buitenland kinderen in de knel

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. H. Russcher (Veenendaal) Geen oppas Geen oppas A. Kloosterboer
    A. Schouten
    J. Bronsveld
  • zondag 09 februari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur GZB-project 10 27

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten
    ds. P.J. den Admirant M. Hirdes
    M. van Burg
    N. vd Ploeg
    E. van Kooten
    Ruth Leenheer
    Werner Wilbrink
    E. Zweekhorst
    A. Jansen
    10:45 uur GZB-project 10 27

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten
    ds. P.J. den Admirant B. v/d Vrugt
    J. Altena
    Rebecca Wolvers
    M. de Vries
    W. Brand
    Lianne Apeldoorn
    Werner Wilbrink
    E. Zweekhorst
    A. Jansen
    18:30 uur ICF Apeldoorn

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten
    d.s. H.M. Burggraaf (Wekerom) Geen oppas Geen oppas Werner Wilbrink
    E. Zweekhorst
    A. Jansen
  • zondag 16 februari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Schreeuw om Leven

    Eredienst

    Jeugdwerk
    ds. P. Molenaar (Lunteren) J. Zwanepol
    E. Dijkhof
    M. van Hees
    A. Druiff
    Anna Leenheer
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur Schreeuw om Leven

    Eredienst

    Jeugdwerk
    ds. P. Molenaar (Lunteren) E. van Poelje
    Loïs van Poelje
    Monique Runhart
    J. Eshuis
    Timo Mulder
    Rosalijn Doornewaard
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    16:00 uur SchuldHulpMaatje

    Eredienst

    Jeugdwerk
    ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 26 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur ds. C.G. Visser (Kootwijkerbroek) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 19 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. L. Hak (IJzelendoorn) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. L. Hak (IJzelendoorn) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur Bevestiging ambtsdragers ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 12 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur ds. A.P. Voets (Hoevelaken) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 05 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. M. Aangeenbrug (Apeldoorn) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. M. Aangeenbrug (Apeldoorn) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur ds. L. Wüllschleger, Wijk bij Duurstede W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • woensdag 01 januari

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10:00 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • dinsdag 31 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    19:30 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 29 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    16:00 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • donderdag 26 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10:00 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • woensdag 25 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    08:45 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur ds. H. Roseboom (Kesteren) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
  • zondag 22 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09: 00 uur ds. R.J. Mauritz (Lelystad) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    10:45 uur ds. R.J. Mauritz (Lelystad) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius
    18:30 uur prof. dr. A. Huijgen (Kampen) W. Dijkman
    G. v/d Blonk
    Micaela van Olst
    K. van Putten
    T. Bongers
    Amber Faber
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    G.Th. Hovius