pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Kerkdiensten

Bij alle genoemde data geldt: “Zo de Heere wil en wij leven”. (Jakobus 4:15)
Zie ook de site Kerktijden. Via deze site kan de langere planning van kerkdiensten ingezien worden.

    De eerstvolgende kerkdienst is op

    • 27 / 08 / 2017

    • Aankomende kerkdiensten
    • Voorgaande kerkdiensten

    zondag 27 augustus

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Voorbereiding HA TFC De Zwart/MAF

    Eredienst

    Gemeentelijke activiteiten
    ds. P.J. den Admirant H. Post
    I. Fuite
    Jetske Boonstra
    M. Brunekreef
    S. Buijert
    K. van Putten
    P.C. Eilander
    A. de Waard
    W. Hanekamp
    J. van Kooten
    A.C. van der Net
    J. C. Moor
    A.J.M. Libregts
    R.W. Walet
    10:45 uur voorbereiding HA TFC De Zwart/MAF

    Eredienst

    Gemeentelijke activiteiten
    ds. P.J. den Admirant H. Borghuis
    G. Wassink
    Wilco Brand
    Willemijn Leenheer
    A. Kevelam
    L. van Dijk
    Esmee van Beek
    Emmeliek den Hoed
    P.C. Eilander
    A. de Waard
    W. Hanekamp
    J. van Kooten
    A.C. van der Net
    J. C. Moor
    A.J.M. Libregts
    R.W. Walet
    18:30 uur Centrale Diaconie

    Eredienst

    Gemeentelijke activiteiten
    ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas P.C. Eilander
    A. de Waard
    W. Hanekamp
    J. van Kooten
    A.C. van der Net
    J. C. Moor
    A.J.M. Libregts
    R.W. Walet

    zondag 03 september

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    8:45 uur (Heilig Avondmaal) Stichting Friedensstimme

    Eredienst

    Pastoraat

    Udvarfalva (tafelcollecte)
    ds. P.J. den Admirant S. van Eenennaam
    W. Groothedde
    J. Brand
    A. Smit
    G. van Hal
    J. de Jonge
    10:45 uur (Heilig Avondmaal) Stichting Friedensstimme

    Eredienst

    Pastoraat

    Udvarfalva (tafelcollecte)
    ds. P.J. den Admirant S. van Eenennaam
    W. Groothedde
    J. Brand
    A. Smit
    G. van Hal
    J. de Jonge
    18:30 uur (Heilig Avondmaal en dankzegging) Operatie Mobilisatie

    Eredienst

    Pastoraat

    Udvarfalva (tafelcollecte)
    ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas S. van Eenennaam
    W. Groothedde
    J. Brand
    A. Smit
    G. van Hal
    J. de Jonge

    zondag 10 september

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    9:00 uur Udvarfalva

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. B. Jongeneel W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    10:45 uur Udvarfalva

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. B. Jongeneel W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    10 uur Eigenwijkdiaconie

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg

    zondag 20 augustus

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    16:00 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg

    zondag 13 augustus

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10 uur ds. J. Veldhuijzen (Putten) Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    18:30 uur ds. A. Beens (Barneveld) Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg

    zondag 06 augustus

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10.00 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    18.30 uur ds. H.P. Brendeke (Hagestein) Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg

    zondag 30 juli

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10.00 uur ds. P. Vernooij (Boven-Hardinxveld) Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    18.30 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg

    zondag 23 juli

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    10.00 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg
    18.30 uur ds. A.D. Goijert (Nijkerk) Geen oppas Geen oppas W. van Maanen
    A. Kloosterboer
    T. Wilbrink
    M.T. van Hees
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    S.J.R. van der Ploeg