pkn-logo

Hervormde wijkgemeente binnen de protestantse kerk in Nederland

Kerkdiensten

Bij alle genoemde data geldt: “Zo de Heere wil en wij leven”. (Jakobus 4:15)
Zie ook de site Kerktijden. Via deze site kan de langere planning van kerkdiensten ingezien worden.

    De eerstvolgende kerkdienst is op

    • 25 / 11 / 2018

    • Aankomende kerkdiensten
    • Voorgaande kerkdiensten

    zondag 25 november

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur Stichting Timon

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. B. Jongeneel M. Mulder
    R. van Duijvenbode
    S. Buijert
    Jannienke Weerheim
    M. Brunekreef
    A. Kloosterboer
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    10:45 uur Stichting Timon

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. B. Jongeneel J. Altena
    Wilco Brand
    Noreen Post
    Monique Runhart
    L. van Dijk
    Kirsten van Dijk
    Hanneke den Hoed
    A. Kloosterboer
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink
    18:30 uur (herdenking overledenen) Stichting ONO

    Eredienst

    Beheer en onderhoud
    ds. P.J. den Admirant A. Kloosterboer
    A. Schouten
    H.J. Wilbrink

    zondag 02 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur eerste adventszondag en voorbereiding HA Koresgemeente

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. P.J. den Admirant M.J. de Jong
    E. van Dalfsen
    H. Post
    M. Jansen
    K. van Putten
    Marco Plug
    A. Ruiterkamp
    Mw .G.B. Zweekhorst
    G. van der Kolk
    10:45 uur eerste adventszondag en voorbereiding HA Koresgemeente

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. P.J. den Admirant H. Borghuis
    Willemijn Leenheer
    Rebecca Wolvers
    Samira Kayumova
    J. Eshuis
    Emmeliek den Hoed
    Sabine Bik
    A. Ruiterkamp
    Mw.G.B. Zweekhorst
    G. van der Kolk
    18:30 uur Christelijk Noodfonds Apeldoorn (CNAP)

    Eredienst

    Pastoraat
    ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas A. Ruiterkamp
    Mw.G.B. Zweekhorst
    G. van der Kolk

    zondag 09 december

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    08:45 uur Bediening HA en tweede adventszondag ICF

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten

    Tafelcollecte The Gideons
    ds. P.J. den Admirant M. Hirdes
    J. Zwanepol
    Micaela van Olst
    C. Schouten
    L. Vernooij
    Anna Leenheer
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur bediening HA en tweede adventszondag ICF

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten

    Tafelcollecte The Gideons
    ds. P.J. den Admirant F. van Essen
    E. van Poelje
    Loïs van Poelje
    Sophie van Hees
    G. Keizer
    K. van Beek
    Timo Mulder
    Rosalijn Doornewaard
    L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    18:30 uur bediening en dankzegging HA Kinderen in de knel

    Eredienst

    Gemeenteactiviteiten

    Tafelcollecte The Gideons
    ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker

    zondag 18 november

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    18:30 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker

    zondag 11 november

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. J.P. Ouwehand (Houten) Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur ds. J.P. Ouwehand (Houten) Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    18:30 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker

    woensdag 07 november

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    14:30 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    19:30 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker

    zondag 04 november

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    18:30 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker

    zondag 28 oktober

    TijdCollecteVoorgangerOppasgroep 1Oppasgroep 2Kerkauto
    09:00 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    10:45 uur ds. B. Jongeneel Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker
    15:30 uur (dienst anders begaafden) ds. P.J. den Admirant Geen oppas Geen oppas L.L.W. van der Ploeg
    A. Smit
    W.J. Mandemaker